KOMİTELER VE EKİPLER
1-KALİTE EKİBİ
- Başhekim- Dr. Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
- Eczancı-Rumeysa SEYİDOĞLU
- Acil Servis Sorumlu Hemşiresi- Ferman EKİCİ
- Yatan Hasta Servis-1 Sorumlu Hemşiresi- Hasan BARAZ
- Yatan Hasta Servis-2 Sorumlu Hemşiresi- Aysel KULLE
- Ameliyathane Ünitesi Sorumlu Hemşiresi- Taner GÜL
- Sterilizasyon Ünitesi Sorumlusu-Ruken SEVİNÇ
- Anestezi Sorumlu Teknisyeni- Murat KOÇAK
- Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Hemşiresi- Resul AKKOYUN
- Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
- Laboratuvar Sorumlu Teknikeri- Zeynel Emre KAPAKLIKAYA
- Röntgen Sorumlu Teknikeri- Sabahattin TAŞ
- Diyaliz Sorumlu Hemşiresi- Sümeyra GÜDÜL
- Biyomedikal Sorumlusu- Mustafa GÜZELBABA
- Arşiv Sorumlusu- Bilal KANÇINAR
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi- Gamze SÖNMEZ
- Diyetisyen-Elif Banu KAPLAN
- Atık Yönetimi Sorumlusu – Mecit TAŞKIN
2-ÖZ DEĞERLENDİRME EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı- Oktay GÜL
- Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
3-HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
2.Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Genel Cerrahi Uzmanı- Şadi Yenel İSAOĞULLARI
- Kalite Yönetim Direktör- Selma ÇALIK
- Hastane Bilgi İşlem Sorumlusu- Yılmaz ÇOLAK
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi- Gamze SÖNMEZ
- Laboratuvar Teknikeri – Zeynel Emre KAPAKLIKAYA
- Servis -1 Sorumlu Hemşiresi- Hasan BARAZ
- Servis -2 Sorumlu Hemşiresi- Aysel KULLE
- Görüntüleme Birimi Sorumlu Teknikeri – Sabahattin TAŞ
- Eczancı-Rumeysa SEYİDOĞLU
- Ameliyathane Sorumlusu- Taner GÜL
- Sterilizasyon Sorumlu Hemşiresi – Ruken SEVİNÇ
4-PEMBE KOD EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı/Güvenlik Amiri – Oktay GÜL
- Kalite Yönetim Direktörü - Selma ÇALIK
- Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
- Servis-1 Sorumlu Hemşiresi -Hasan BARAZ
- Güvenlik- Yıldız ÇAKMAK
5- MAVİ KOD EKİBİ
1.Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
2.Dahiliye Uzmanı – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
2.Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
3.İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı- Oktay GÜL
4.Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
5.Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı-
7.Anestezi Sorumlu Teknikeri- Murat KOÇAK
8.Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
9.Servis-1 Sorumlu Hemşiresi Hasan BARAZ
10.Servis-2 Sorumlu Hemşiresi-Aysel KULLE
11.Acil Servis Sorumlu Hemşiresi- Ferman EKİCİ
12.Güvenlik- Yıldız ÇAKMAK
13.Temizlik Personeli- Mehmet Sururi BOZKURT
6- KIRMIZI KOD EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı /Güvenlik Amiri- Oktay GÜL
- 5.Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
- Teknik Servis Sorumlusu - Abdullah KELEŞ
7- EĞİTİM KOMİTESİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
- Eğitim Birimi Sorumlusu – Müslüm AÇILAN
- Eczacı-Rumeysa SEYİDOĞLU
- Acil Servis Sorumlu Hemşiresi- Ferman EKİCİ
- Yatan Hasta Servis-1 Sorumlu Hemşiresi- Hasan BARAZ
- Yatan Hasta Servis-2 Sorumlu Hemşiresi- Aysel KULLE
- Anestezi Sorumlu Teknikeri- Murat KOÇAK
- Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
- Laboratuvar Sorumlu Teknikeri- Zeynel Emre KAPAKLIKAYA
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi- Gamze SÖNMEZ
- HBYS Yetkilisi- Yılmaz ÇOLAK
8- TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
1. Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
2.Başhekim Yar. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
2. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
3. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
4. İdari ve Mali Hizmetler MüdürYardımcısı- Oktay GÜL
5. Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
6. Enfeksiyon Hemşiresi - Gamze SÖNMEZ
7. Klinik Mühendislik Hizmetleri Sorumlusu – Mustafa GÜZELBABA
8.Teknik Servis Personeli- Abdullah KELEŞ
9.Taşınır Kayıt Yekilisi-Ramazan BÜYÜKYILDIZ
10.Temizlik Personeli Sorumlusu- Abdulsamet CANBEK
9- BİNA TURU EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yar. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler MüdürYardımcısı- Oktay GÜL
- Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
- Enfeksiyon Hemşiresi - Gamze SÖNMEZ
- Klinik Mühendislik Hizmetleri Sorumlusu – Mustafa GÜZELBABA
- Teknik Servis Personeli- Abdullah KELEŞ
- Taşınır Kayıt Yekilisi-Ramazan BÜYÜKYILDIZ
- Temizlik Personeli Sorumlusu- Abdulsamet CANBEK
10- İLAÇ YÖNETİMİ EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yar. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
- Eczacı/ Farmakovijilans Sorumlusu –Rumeysa SEYİDOĞLU
11-HASTA GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yar. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
- Hasta Hakları Birim Sorumlusu/Anketör -Mecit TAŞKIN
- Servis -2 Sorumlu Hemşiresi /Anketör -Aysel KULLE
- Acil Servis Sorumlu Hemşiresi /Anketör – Ferman EKİCİ
- Servis -1 Sorumlu Hemşiresi /Anketör - Hasan BARAZ
12- ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yar. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
- Çalışan Hakları Sorumlusu-
- Anketör-Mecit TAŞKIN
- Anketör- Ferman EKİCİ
- Anketör-Aysel KULLE
- Anketör- Hasan BARAZ
13- ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- İdari ve Mali Hizmetler MüdürYardımcısı – Oktay GÜL
- Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
- Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi Taner GÜL
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi – Gamze SÖNMEZ(Komite Başkanı)
14-NÜTRİSYON DESTEK EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Başhekim Yard. – Uz. Dr. Andaç KARADENİZ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü - Selma ÇALIK
- Diyetisyen- Elif Banu KAPLAN
- Servis-1 Sorumlu Hemşiresi- Hasan BARAZ
- Servis-2 Sorumlu Hemşiresi -Aysel KULLE
- Yoğun Bakım Sorumlu Hemşire- Resul AKKOYUN
15- BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ
- Başhekim - Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü - Selma ÇALIK
- Bilgi İşlem Sorumlusu- Oktay GÜL
- HBYS Yetkilisi -Yılmaz ÇOLAK
16-TRANSFÜZYON KOMİTESİ
1. Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
2. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
3. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
4. Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
5. Cerrahi Branş Uzmanı – Op. Dr. Şadi Yenel İSAOĞULLARI
6.Ortopedi ve Travmaloji Uzm-Fırat YAMAN
7. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Branş Uzmanı -
8. Kan Merkezi Sorumlusu -Uzm.Dr.Andaç KARADENİZ
9. Hemovijilans Hemşiresi- Ferman EKİCİ
10.Kan Merkezi Sorumlu Teknikeri- Zeynel Emre KAPAKLIKAYA
11. Acil Servis/Hemovijilans Sorumlu Hemşiresi - Ferman EKİCİ
12. Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi- Taner GÜL
13. Diyaliz Sorumlu Hemşiresi- Sümeyra GÜDÜL
14.Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
17- GÖSTERGE EKİBİ
- Başhekim -Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özgür ŞAN
- İdari Ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı – Oktay GÜL
- Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
- Eczacı-Rumeysa SEYİDOĞLU
- Anestezi Sorumlu Teknikeri – Murat KOÇAK
- Servis 1 Birim Kalite Sorumlusu Hasan BARAZ
- Servis 2 Birim Kalite Sorumlusu Aysel KULLE
- Ameliyathane Birim Kalite Sorumlusu Taner GÜL
- Laboratuvar Birimi Kalite Sorumlu Teknikeri –Mustafa KAYA
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi- Gamze SÖNMEZ
- Sterilizasyon Birim Kalite Sorumlusu –Ruken SEVİNÇ
- Acil Servis Birim Kalite Sorumlusu – Ferman EKİCİ
- Doğumhane Sorumlu Ebesi- Ayşenur TEKİN
- Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Hemşiresi- Resul AKKOYUN
- Diyaliz Ünitesi Birim Kalite Sorumlusu –Sümeyra GÜDÜL
- Görüntüleme Ünitesi Birim Kalite Sorumlusu- Emel GÜNEŞ
- Arşiv Sorumlusu -Bilal KANÇINAR
- Eğitim Birimi Sorumlusu- Müslüm AÇILAN
18-ÇALIŞAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı/Güvenlik Amiri – Oktay GÜL
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Kalite Yönetim Direktörü -Selma ÇALIK
- Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi – Gamze SÖNMEZ
- Laboratuvar Sorumlu Teknikeri- Zeynel Emre KAPAKLIKAYA
- Anestezi Sorumlu Teknikeri –Murat KOÇAK
- Görüntüleme Ünitesi Sorumlu Teknikeri- Sabahattin TAŞ
- Acil Servis Sorumlu Hemşiresi – Ferman EKİCİ
- Temizlik Personelleri Sorumlusu - Abdulsamet CANBEK
- İş Sağlığı Güvenliği Sorumlusu –Mehmet Yaman
13.Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Sorumlusu /Çalışan Hakları Sorumlusu – Ahmet IRMAK
19- BEYAZ KOD EKİBİ
1. Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
2. İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
3. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
4. Güvenlik Amiri -Oktay GÜL
5. Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
6. Çalışan Hakları Sorumlusu – Ahmet IRMAK
20 – İLAÇ İMHA EKİBİ
- Başhekim- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü- Yaşar YELEKİN
- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
- Eczacı-Rumeysa SEYİDOĞLU
21- RADYASYON GÜVENLİĞİ MÜDAHALE EKİBİ
1-Başhekim- Dr. Yakup Yavuz SAVAŞ
2- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
3-İdari Ve Mali İşler Müdür Yardımcısı- Oktay GÜL
4-Radyoloji Uzmanı- Uzm. Dr. Fahri AYDIN
5- Kalite Yönetim Direktörü- Selma ÇALIK
6- Görüntüleme Ünitesi Birim Sorumlusu- Sabahattin TAŞ
7-Ameliyathane Birim Sorumlusu- Taner GÜL
22-ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ EKİBİ
1-Başhekim- Dr. Yakup Yavuz SAVAŞ
2- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü- Özgür ŞAN
3-İdari Ve Mali İşler Müdür Yardımcısı- Oktay GÜL
4-Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
5-Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi-Ramazan BÜYÜKYILDIZ
6- Temizlik Personeli Sorumlusu Samet CANBEK
7- Teknik Servis personeli-Abdullah KELEŞ
23-BEBEK DOSTU HASTANE KOMİTESİ
Başhekim-Dr. Yakup Yavuz SAVAŞ
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü-Özgür ŞAN
Kalite Yönetim Direktörü-Selma ÇALIK
Doğumhane Sorumlu Ebesi-Ayşenur TEKİN
Kadın Doğum Uzmanı-Merve CESUR
Diyetisyen-Elif Banu AÇILAN
Psikolog-Müslüm AÇILAN
Gebe Okulu Sorumlusu-Gamze SÖNMEZ
24-KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ
- Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ-Başhekim
- Andaç KARADENİZ-Dahiliye Uzmanı
- Özgür ŞAN-Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
- Selma ÇALIK-Kalite Yönetim Direktörü
Selma ÇALIK Özgür ŞAN Yaşar YELEKİN
Kalite Yönetim Direktörü Sağlık Bakım Hiz. Müdürü İdari ve Mali Hiz. Müdürü
Dr.Yakup Yavuz SAVAŞ
Başhekim